Цивільний захист

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

  • На функціонування двох місцевих пожежних команд в с. Голенищеве та в с. Гречинці з селищного бюджету використано з початку року 642,0 тис. грн. Ними ліквідовано 8 пожеж. Команди укомплектовано необхідним обладнанням, пожежних забезпечено літнім, зимовим та спеціальним бойовим одягом та взуттям, усіх застраховано. Працівники МПК залучалися до проведення робіт по благоустрою населених пунктів, попередженню пожеж в громадському секторі, чергування на культових спорудах під час проведення релігійних свят. Пожежні Гречинецької МПК взяли участь у Лісовогринівецькому фестивалі вогнеборців, де посіли перше місце.

  • Взято участь у проекті «Створення ефективної системи цивільного захисту в ОТГ» Програми «U-LEAD з Європою». Виконано усі Проектні зобов’язання. Підібрано та підготовлено 12 добровольців. Створено добровільну пожежну команду з 12 чол. Отримано від Польських партнерів 4 комплекти бойового одягу для членів ДПК та медичну сумку для надання першої домедичної допомоги. Створено План безпеки Летичівськї ОТГ.

Силами добровольців та за участі працівників Ялинівського старостату проводяться  роботи по підготовці пожежного депо. Залишилися косметичні роботи.

Крім обов’язкової програми вдалося реалізувати такі заходи:

– залучено грантові кошти по 2 Проектах для оснащення та організації роботи ДПК;

– проведено обов’язкове соціальне страхування членів ДПК;

– проведено практичні відпрацювання на манекені та з допомогою зовнішнього автоматичного дефибрилятора навиків по наданню першої домедичної допомоги та проведенню серцево-легеневої реанімації;

– рішенням селищної ради добровольців звільнено від плати за землю на 2020 рік;

– рішенням селищної ради затверджено Програму підтримки громадської організації «Пожежні-добровольці Летичівської ОТГ на 2019-2020 роки»;

– пожежний автомобіль ГАЗ 66, який ДСНС визначив для передачі в ДПК знаходиться на збереженні в 15 ДПРЧ;

– закуплено усе необхідне оснащення для роботи добровольців (пожежні рукави,стволи, помпа, діелектричне оснащення, маски для роботи в задимленому приміщенні, пожежна драбина тощо;

– закуплено стенди, брошури, літературу, навчальний  манекен для проведення добровольцями профілактичної роботи з населенням, розроблено “алгоритм дій добровольців”;

– організовано навчальну поїздку для добровольців до добровільних пожежних команд Миляцької ОТГ Рівненської області.

  • Створено місцевий матеріальний резерв та поповнено його запаси для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Надано допомоги постраждалому внаслідок 2 негод населенню з місцевого матеріального резерву у вигляді 361 листків шиферу на суму 50,5 тис. грн.

  • У створених консультативних пунктах з питань цивільного захисту населення на базі старостатів громади та КГП «Злагода» обладнано інформаційні стенди. З початку року 11 посадових осіб пройшли навчання з питань цивільного захисту населення.

  • З метою попередження нещасних випадків на воді на договорній основі залучено фахівців 15 ДПРЧ, які чергували у районі заказника «Долина». На заходи по рятуванню на воді використано 181,6 тис. грн. За період літнього купального сезону постраждалих не виявлено.

  • Організовано навчання членів ДПК по рятуванню на воді.

  • З метою створення місцевої системи оповіщення придбано 12 систем гучного мовлення. Взято участь в 4 перевірках функціонування обласної системи оповіщення.

  • Для оперативного реагування на снігопади підписано 15 договорів на залучення техніки для розчистки автодоріг від снігу.

Створено постійно-діючу рубрику на сайті селищної ради та на фейсбук-сторінці з питань цивільного захисту населення. Замовлено та виготовлено профілактичну інформаційну продукцію, яку члени ДПК будуть розповсюджувати серед населення.

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons