Земельні відносини

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

  • До земельного відділу Летичівської селищної ради з початку року надійшло від громадян та суб’єктів господарювання заяв, клопотань, звернень в кількості 2810, з яких опрацьовано 2450.

  • Здійснено 45 комісійних виїздів на 20 письмових та 25 усних звернень щодо вирішення земельних спорів між громадянами на території громади.

  • З метою збільшення надходжень до бюджету по платі за землю розпочато розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних масивів, на яких розміщені будівлі і споруди (колишні колгоспні двори), що знаходяться за межами населених пунктів (Сусловецький, Грушковецький, Кудинецький старостат).

  • З метою всебічної підтримки розвитку тваринництва в приватному секторі, земельним відділом Летичівської ОТГ проводиться планова робота над створенням громадських пасовищ за рахунок земель комунальної власності.

Так, з початку року зареєстровано право комунальної власності на 10 земельних ділянок під громадськими пасовищами загальною площею 65,6 га. В 2019 році розроблено проекти землеустрою щодо відведення 27 земельних ділянок для створення громадських пасовищ загальною площею 448,4 га.

  • З початку року подано 211 заяв від учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на отримання земельних ділянок. З них задоволено:

– для ведення ОСГ – 129;

– для ведення садівництва – 71;

– для будівництва та обслуговування житлових будинків і споруд – 11.

  • Земельним відділом здійснено ряд заходів, необхідних для продажу трьох земельних ділянок загальною площею 0,5167 га, від продажу яких надійшло коштів на суму 313,6 тис. грн.

  • Розроблено Проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення с. Рудня, с.Терлівка, с.Суслівці, с.Свічна. Межі с.Рудня та с.Терлівка внесено до державного земельного кадастру.

  • Здійснено повний комплекс заходів, необхідний для розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності, які передано в  комунальну об’єднаної територіальної громади. Зокрема, проведено інвентаризацію даних земельних ділянок та зареєстровано комунальну власність на 545 масивів загальною площею 3174,9 га.

        Здійснюється постійний контроль за використанням та охороною земель комунальної форми власності, додержання землевласниками та землекористувачами земельного та екологічного законодавства, встановленого режиму використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення та умов надання. Так, сформовано земельну ділянку площею 2,8 га для розміщення побутових відходів за межами смт Летичів, з наступною передачею в постійне користування КГП «Злагода».

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons