Спорт

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

СПОРТ

Фінансування галузі – 1,43 млн. грн. (103,6% росту до 2018 року)

  • Протягом 2019 року проведено 30 спортивних змагань та взято участь у 40 обласних та Всеукраїнських заходах, використано 100 тис. грн. з селищного бюджету та 35 тис. грн. позабюджетних коштів.

  • На території громади працює Летичівська дитячо-юнацька спортивна школа у якій займається 242 вихованці. У спортивній школі працює 6 відділень волейбол, футбол, настільний теніс, карате, важка та легка атлетика.

  • У 2019 році доросла волейбольна чоловіча команда виграла Відкритий чемпіонат Хмельницької області з волейболу «Подільська ліга» дивізіон А, команда юнаків 2005 р.н. посіла третє місце у Спартакіаді ДЮСШ системи освіти Хмельницької області з волейболу.

  • Облаштовується спортивний майданчик зі штучним покриттям на базі Летичівського ліцею №1 – (по кошторису 1490,168 тис. грн.).

  • На оздоровлення дітей шкільного віку використано кошти селищного бюджету – 99 тис. грн., придбано 18 путівок у ДЮОК «Чайка» (с. Головчинці) для дітей пільгової категорії.

  • З 7 по 11 червня 2019 року проведено збір дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та таборування наметового табору «Летичівська січ», охоплено відпочинком 171 дитину, витрачено 50521 грн. на харчування учасників табору та 25514 грн. на облаштування табору «Летичівська січ» з селищного бюджету.

Відповідно до Цільової соціальної програми «Молодь Летичівщини» проводяться національно-патріотичні змагання, фестиваль «Молодь обирає здоров’я», заходи, присвячені Дню Покрови, Дню козацтва, Дню Збройних сил України, переможці приймають участь в обласних заходах, де достойно представляють Летичівську громаду.

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons