Культура

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

КУЛЬТУРА

Фінансування галузі – 10,6 млн. грн.  (на 2,15 млн. грн. видатків більше, ніж у 2018 році, або  125% )

  • Осучаснено матеріально-технічну базу закладів культури, в т.ч. придбано світлове обладнання для КУ “Летичівський будинок культури” на суму 115,0 тис. грн, одяг сцени – 107,4 тис. грн., ноутбуки для бібліотеки для дітей – 43,0 тис. грн.

  • Придбано концертні костюми на суму 3,8 тис. грн.

  • Здійснено підписку періодичних видань для бібліотек громади на суму 53,0 тис. грн. з селищного бюджету.

  • Проведено поточний ремонт приміщень закладів культури на суму 152,1 тис. грн.: КУ «Летичівський будинок культури» – співфінансування капітального ремонту даху – 18,9 тис. грн., Летичівська публічна бібліотека – 82,7 тис. грн, сільські заклади культури (відновлення даху після стихії) – 50,5 тис. грн.

  • Бібліотеками проведено обслуговування 8213 користувачів, з них Летичівською публічною бібліотекою – 1804, Летичівською бібліотекою для дітей – 1891. Бібліотеками проведено 426 соціокультурних заходи.

  • Контингент дитячої музичної школи становить 303 учні. Вони регулярно підтверджують свою майстерність на олімпіадах та конкурсах Всеукраїнських та міжнародних рівнів.

  • Протягом 2019 року в Летичівській ОТГ було проведено 2854 культурно-дозвіллєвих заходи. В тому числі: тематичні заходи, заходи до державних свят, професійних свят, виставок декоративно-прикладного мистецтва та  молодіжних вечорів та дискотек. З них наймасштабнішими були: творчий проект, який виграв грант у  конкурсі творчих проектів – фестиваль народної творчості «Подільський витязь – Устим Кармалюк» у с.Кудинка; народно-обрядовее масове свято “На Івана, на Купала”, День селища Летичів, Дні села Горбасів, Грушківці, Марківці, Івонинці, Рудня, День Святого Миколая, дитячі новорічні ранки для дітей працівників установ селища та інші.

Художні колективи та майстри декоративно-прикладного мистецтва закладів культури клубного типу взяли участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons