Економіка та інвестиції

Головна

Бюджет

Економіка та інвестиції

Земельні відносини

ЖКГ

Охорона здоров’я

Освіта

Спорт

Культура

Соціальний захист

Цивільний захист

Звернення громадян

ЕКОНОМІКА ТА ІНВЕСТИЦІЇ

 • За 11 місяців 2019 року обсяг реалізованої промислової продукції склав 251,2 млн. грн., що на 60,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2018 року, темп росту становить 131,4%. Найкраще спрацювали ТОВ «Термопласт», ТОВ «Стімул плюс», ТОВ «Летичівський комбікормовий завод».

 • Відшкодовано 50% вартості доїльних апаратів 8 заявникам на загальну суму 33,9 тис. грн.

 • На організацію та проведення громадських та тимчасових робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні, з селищного бюджету використано 44,8 тис. грн., залучено 54 особи.

 • Розроблено та затверджено 14 регуляторних актів.

 • Протягом 2019 року з селищного бюджету виділено 246,7 тис. грн. на виготовлення та коригування проектно-кошторисних документацій, проходження експертиз для реалізації інвестиційних проектів.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році реалізовано 6 проектів на суму 5613,833 тис. грн., освоєно 99% субвенції.

 • За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році реалізовувався проект «Реконструкція Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів–гімназія» – кошти ДФРР – 4550 тис. грн., співфінансування з селищного бюджету 546,3 тис. грн

  • Подано 18 проектних заявок на грантові конкурси. Реалізація виграних проектів:
  – Виділено кошти з селищного бюджету для співфінансування мікропроекту «Будівництво нової лінії освітлення в центральному парку смт.Летичів» в сумі 135 тис. грн. та зібрано внесок громади в розмірі 15 тис.грн. З обласного бюджету виділено кошти для реалізації даного проекту в сумі 150 тис. грн.
  – На співфінансування проекту «Поважайте шкільну власність»  Корпусу миру США для придбання локерів Летичівському ліцею №1 виділено з селищного бюджету 30685 грн., сума грантових коштів – 91257 грн.
  – На співфінансування проведення фестивалю народної творчості присвяченого Устиму Кармалюку «Подільський витязь – Устим Кармалюк» виділено 75 тис. грн. з селищного бюджету, кошти державного бюджету за результатами грантового конкурсу “Малі міста – великі враження” – 175 тис. грн. Проведено фестиваль 17 серпня 2019 р.
  – Для впровадження громадських безпекових ініціатив на території Ялинівського старостинського округу Летичівської ОТГ за конкурсом мікрогрантів «Добробут Громад» виділено співфінансування з селищного бюджету 25,012 тис. грн., грантові кошти 99,995 тис. грн., спонсорські кошти та кошти жителів 5 тис. грн.

  – Для впровадження громадських безпекових ініціатив на території Ялинівського старостинського округу Летичівської ОТГ за конкурсом міні грантів «Успішні локальні громади» виділено співфінансування з селищного бюджету 1,301 тис. грн., грантові кошти 26 тис. грн.

 • Летичівська селищна рада відзначена подякою Хмельницької обласної ради за активну участь в обласному конкурсі кращих практик у 2019 році «Змінюй світ: досягай 17 Цілей Сталого Розвитку» Хмельницького обласного Ресурсного центру сталого розвитку ПРООН та реалізацію проекту «Впровадження Бюджету участі Летичівської ОТГ».
       Представники Летичівської селищної ради на конкурсній основі брали участь в програмах, що фінансуються міжнародними фондами: «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України», «Демократична школа», «Zero Waste School» від фонду Кличка, «Відкривай Україну»,  «Інститут соціальних перемовників 2.0», «Успішні локальні громади», «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного», 2 навчальні візити до Республіки Польща.

Оновлено інвестиційний паспорт Летичівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons