ЖКГ

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

        На благоустрій населених пунктів громади профінансовано 3,2 млн. грн.
 • Для комунального підприємства на поповнення статутного фонду з селищного бюджету виділено 98 тис. грн.
 • Продовжено мережу водогонів по с.Гречинці та с.Козачки протяжністю 5 км на загальну суму 1,4 млн. грн. (кошти державного бюджету), а також побудовано свердловину для забезпечення питного водопостачання сіл Суслівці, Майдан-Вербецький, Білецьке.
 • Виготовлено проектно-кошторисну документацію на водогони по вул. Горбатюка смт Летичів, вул. Центральна, вул. Набережна с. Суслівці.
 • На ремонт та утримання автомобільних доріг всього спрямовано 9,9 млн. грн. , а саме:
– здійснено поточний ремонт доріг в населених пунктах громади на суму 1,9 млн. грн. з селищного бюджету, відремонтовано 14,7 км доріг;
– здійснено капітальний ремонт доріг в населених пунктах громади на суму 4,4 млн.грн. з селищного бюджету, 3,07 млн.грн. – державний бюджет (смт Летичів, вул. Маринюка, Лікарська, Чорновола, Княгині Ольги, Максима Кривоноса, Толстого, Івана Зубкова).
 • Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт по вул. Гончарна, вул. Автопарківська, вул. Героїв Крут в смт Летичів, вул. Урожайна в с.Гречинці.
 • Побудовано мережі вуличного освітлення по вул. Набережна с.Кудинка та вул. Вишнева, вул. Вінницька с.Голенищево загальною протяжністю 3 км 670 м.
 • Виготовлено проектно-кошторисну документацію для вуличного освітлення с. Гречинці, Івоненці, Антонівка, Терлівка, Сахни.
 • Завершено розроблення 5 генеральних планів по населених пунктах громади: с.Бохни, с.Гречинці, с.Снітівка, с.Грушківці, с.Буцни.
 • Затверджено на сесії Летичівської селищної ради 3 генеральних планів по населених пунктах громади: с.Ялинівка, с.Сахни, с.Прилужне.
 • Історико-архітектурний опорний план смт Летичів погоджено в Міністерстві культури України.
 • Виготовлено та затверджено 2 детальні плани території в смт Летичів та в с.Новокостянтинів (для будівництва амбулаторії).
 • Прораховано 255 зведених кошторисів на поточні ремонти шкіл, ФАПів, дитячих садочків, доріг та інших об’єктів громади, з них по 102 об’єктах проведено поточні ремонти, розроблено два проекти благоустрою та озеленення території парку по вул.Савіцького Юрія в смт Летичів.
 • Проведено 2 громадських слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації.
 • Розроблено проектно-кошторисну документацію по проекту «Будівництво нової лінії освітлення в центральному парку смт Летичів Хмельницької області» по конкурсу місцевого розвитку у Хмельницькій області у 2019 році.
 • За звітний період розглянуто 308 скарг з виходом на місце розгляду та прийнято 74 громадянина з особистих питань.
 • Розраховано кошторисну документацію та проведено ремонти в Летичівському НВК №2 (утеплення фасаду, реконструкція корпусу для 1-х класів), Летичівському НВК №1 (реконструкція приміщення для Інклюзивно-ресурсного центру), Центру творчості для дітей та юнацтва смт Летичів.
 • Відділом муніципальної інспекції при проведенні рейдів з питань дотримання положень ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою території Летичівської селищної ради» від 30.08.2018 р. виявлено 287 порушень благоустрою, виписано 126 письмових приписів, з рештою проведено бесіди.
 • Відділом муніципальної інспекції:
– опрацьовано, вжито заходів та надано відповіді на 64 письмових  та 83 усних звернень громадян, 1  депутатське звернення;
– здійснено особистий прийом 96 громадян селища. Забезпечене оперативне реагування з виїздом на місце за зверненнями громадян по телефонній лінії зв’язку;
–   проведена робота з приватними підприємцями, щодо здійснення прибирання прилеглої території та дотримання правил благоустрою селища Летичів – складено 27 приписів;
– спільно з представниками національної поліції здійснювались вечірні рейди з метою перевірки дотримання правил торгівлі алкогольними напоями та профілактики правопорушень у вечірній час неповнолітніми;
– здійснено подворовий обхід з метою обстеження об’єктів благоустрою 19 вулиць смт Летичів в частині санітарного утримання, прибирання залишків рослинності та побутового сміття, а також щодо проведення омолоджувальної обрізки дерев.
 • Працівниками інспекції надавалася допомога КГП «Злагода» в питаннях укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів з суб’єктами підприємницької діяльності, а також здійснено подворовий обхід в смт. Летичів з метою заключення договорів на вивезення ТПВ – заключено 312 договорів (робота продовжується).
 • Відповідно до розпорядження селищного голови, взято участь у комісійній перевірці закладів швидкого харчування, яка проводилась спільно з районним відділення Держпродспоживслужби, за результатом чого власникам даних закладів, були вказані недоліки та терміни усунення.
 • Спільно з представниками національної поліції здійснювались вечірні чергування в період проведення дискотеки в Будинку культури з метою профілактики та недопущення правопорушень у вечірній час неповнолітніми чергування здійснювалися кожну п’ятницю та суботу у період з 20 год. 00 хв. по 24 год. 00 хв.
 • Розроблена та введенна в дію «Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами», за результатом чого відловлено та передано в притулок для тварин 60 безпритульних собак, робота продовжується.
 • З метою покращення безпеки дорожнього руху проведена робота щодо закупівлі та встановлення 43 дорожніх знаки на території смт. Летичів.
 • Проводились рейди по забороні паління листя, сміття, попереджень – 85. Складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення.
 • Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення створення несанкціонованих сміттєзвалищ та з приводу правил утримання домашніх тварин.
 • З метою озеленення та благоустрою території ОТГ, поліпшення естетичного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення було проведено озеленення території смт. Летичів.
 • Працівниками відділу муніципальної інспекції з благоустрою Летичівської селищної ради спільно з фахівцями центру соціальної служби для сім’ї дітей та молоді та з старостами сіл з метою обстеження соціально-побутових умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, було здійснено візити у сім’ї, які проживають у селах Летичівського ОТГ. В ході проведення даної роботи було відвідано 23 сім’ї.
Спільно з представниками національної поліції здійснювалось чергування в період проведення таборування в с.Марківці з метою недопущення правопорушень та підтримання правопорядку під час проведення даного заходу.

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons