Цивільний захист

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

  • На функціонування двох місцевих пожежних команд в с. Голенищеве та в с. Гречинці з селищного бюджету використано з початку року 500,4тис. грн. Ними ліквідовано 9 пожеж. Команди укомплектовано необхідним обладнанням, пожежних застраховано. Працівники МПК залучалися до проведення робіт по благоустрою населених пунктів, попередженню пожеж в громадському секторі, чергування на культових спорудах під час проведення релігійних свят. Погоджено та до кінця року буде придбано протипожежне оснащення на суму 51,4 тис.грн. за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури.

 

  • Взято участь в конкурсі «Вартові безпеки». Подано матеріали для участі в проекті «створення ефективної системи цивільного захисту в ОТГ» Програми «U-LEAD з Європою».

 

  • Поповнено запаси матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На суму 35,0 тис.грн. придбано засобів захисту органів дихання для забезпечення населення смт.Летичів, яке проживає у зоні маслозаводу на випадок витоку аміаку. Надано допомоги постраждалому внаслідок негоди населенню з місцевого матеріального резерву у вигляді 32 листків шиферу. Поповнено запаси матеріального резерву на суму 5,0 тис.грн.

 

  • У створених консультативних пунктах з питань цивільного захисту населення на базі старостатів громади та КГП «Злагода» обладнано інформаційні стенди. З початку року 13 посадових осіб та 10 інженерно-технічних працівників, які очолюють ланки захисних споруд пройшли навчання з питань цивільного захисту населення.

 

  • З метою попередження нещасних випадків на воді на договорній основі залучено фахівців Хмельницького обласного аварійно-рятувального загону, які чергували у районі заказника «Долина». На заходи по рятуванню на воді використано 206,0 тис.грн. Розроблено Програму сприяння утриманню заказника «Долина». Розроблено та розповсюджено інформаційну брошуру «Правила поведінки на воді». Встановлено 6 інформаційних стендів «Купатися заборонено!”» у місцях, непридатних для купання. За період літнього купального сезону постраждалих не виявлено.

 

  • В ДНЗ «Калинонька» проведено ремонт захисної споруди цивільного захисту населення на суму 20,0 тис.грн.

 

  • З метою створення місцевої системи оповіщення придбано 7 та до кінця року буде придбано ще 5 систем гучного мовлення.

 

  • Для оперативного реагування на снігопади підписано 14 договорів на залучення техніки для розчистки автодоріг від снігу.
Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons