Освіта

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

ОСВІТА

Фінансування галузі – 67,9 млн. грн.

(на 12,3 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року)

 

  • Для дошкільних навчальних закладів придбано різної техніки, обладнано спортивно-ігрові майданчики на суму 312 тис. грн.

 

  • В рамках проведення реорганізації закладу дошкільної освіти села Козачки шляхом приєднання до Козачківської початкової школи І ступеня виконано ремонтні роботи для облаштування закладу дошкільної освіти (ігрова, спальня, кімната гігієни) на суму 180 тис.грн.

 

  • Станом на 10.12.2018 року всіх матеріалів для потреб Нової Української Школи (меблі, дидактичний матеріал, комп’ютерне обладнання та інтерактивні комплекси) завезено на суму 2,087 млн.грн., що становить 95% від умов заключених договором.

 

  • 14 перших класів закладів освіти, де навчаються 223 учнів громади, безкоштовно отримали набори LEGO.

 

  • Суттєво зміцнено матеріально-технічну базу закладів загальної середньої освіти:

– придбано цифрову лабораторію в Летичівський НВК №1 «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей»;

– завершено заміну всіх вікон на пластикові, здійснено капітальні ремонти фізичного кабінету, кабінету інформатики та кабінету НУШ у Летичівському НВК №3 «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»;

– у Голенищівській ЗОШ І-ІІІступенів та Новокостянтинівській ЗОШ
І-ІІІ ступенів замінено двері  у класних кімнатах на суму 142 тис.грн.;

– модернізовано харчоблок у Вербецькій ЗОШ І-ІІ ступенів (придбано сушки для посуду, мойки, роздаткові столи, стелажі для зберігання  посуду);

– у Летичівському НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» завершено реконструкцію їдальні, встановлено лінію гарячого харчування на суму 91,4 тис. грн.;

– придбано сучасні електричні м’ясорубки у Вербецьку ЗОШ І-ІІ ст., Гречинецький НВК та Голенищівську ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 24 тис. грн.

 

  • Відповідно до укладених договорів з виконавцями робіт тривають ремонти в Летичівському НВК №2 (утеплення фасаду, реконструкція корпусу для 1-х класів), Летичівському НВК №1 (реконструкція приміщення для Інклюзивно-ресурсного центру), Центрі творчості для дітей та юнацтва.

 

  • Придбано 32-містний автобус, який закриває маршрут Летичівський НВК №1-ліцей–Козачки.

 

  • В усіх навчальних закладах громади завершені поточні ремонтні роботи, використано 358,3 тис.грн.

 

  • За результатами оцінювання Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти та за наслідками вступної компанії 2018 року випускники шкіл нашої громади посіли 1 місце серед районів області та 4 місце серед міст Хмельниччини.

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons