Культура

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

КУЛЬТУРА

Фінансування галузі – 5,7 млн. грн.

  • Осучаснено матеріально-технічну базу закладів культури, в т.ч. придбано музичну апаратуру для КУ “Летичівський будинок культури“ на суму 115,0 тис.грн, світловий прилад – 104,0 тис.грн.

 

  • Придбано концертні костюми на суму 4,2 тис. грн.

 

  • Поповнено бібліотечний фонд Летичівської публічної бібліотеки на суму 4,5 тис. грн. з селищного бюджету, здійснено підписку періодичних видань для бібліотек громади на суму 44,2 тис.грн. з селищного бюджету.

 

  • Проведено поточний ремонт приміщень закладів культури на суму 566,7 тис. грн.: Летичівський будинок культури – 199,9 тис.грн, СБК с.Козачки – 52,7 тис.грн, СК с.Рудня – 53,0 тис.грн, СБК с. Греченці – 153,2 тис.грн, СБК с.Горбасів – 50,2 тис.грн, СБК с.Ялинівка – 32,8 тис. грн, Летичівська публічна бібліотека – 24,9 тис.грн.

 

  • Бібліотеками проведено обслуговування 8282 користувачів, з них Летичівською публічною бібліотекою – 1671, Летичівською бібліотекою для дітей – 1816. Бібліотеками проведено 118 соціокультурних заходи.

 

  • Контингент дитячої музичної школи становить 289 учнів. Вони регулярно підтверджують свою майстерність на олімпіадах та конкурсах Всеукраїнських та міжнародних рівнів.

 

  • КУ “Летичівський будинок культури” за 2018рік проведено 72  культурно-освітніх заходи до державних і професійних свят, сільськими закладами культури проведено 2750 заходи (з них 2400 молодіжні дискотеки).

 

  • Колективи та майстри декоративно-прикладного мистецтва закладів культури клубного типу взяли участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

 

        Проведено фестиваль різдвяних колядок, заходи до Дня вишиванки, театралізоване обрядове дійство “На Купала нічка мала”, екскурсію «Кармалюковими стежками Летичівщини», урочисте запалення вогнів на головній ялинці Летичева, дитячий захід до Дня Святого Миколая, концертні програми до пам’ятних дат та професійних свят.

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons