ЖКГ

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

 • На благоустрій населених пунктів громади профінансовано 3,5 млн. грн.

 

 • Для комунального підприємства на поповнення статутного фонду з селищного бюджету виділено 200 тис. грн., придбано сміттєвоз – 1,635 млн. грн., сміттєвозне обладнання – 432 тис. грн.

 

 • Продовжено мережу водогонів в смт Летичів по вул. Кармелюка (900 тис. грн.), вул. Пушкіна (98,7 тис. грн.),  вул. Соборній  (68,4 тис.грн.), вул. Автопарківській (7,7 тис.грн. ), також продовжено водогін по двох вулицях в с.Терлівка загальною протяжністю 750м на суму 80 тис грн., з них 50 тис грн. по соціальній угоді. Збудовано свердловину і водогін в с. Гречинці (597,7 тис. грн). Завершуються роботи по будівництву свердловин в селах Сахни та Майдан-Голенищівський.

 

 • На ремонт та утримання автомобільних доріг всього спрямовано 9,7 млн. грн., а саме:

– здійснено поточний ремонт доріг в населених пунктах громади на суму 2,5 млн. грн. з селищного бюджету, відремонтовано 6,1 км доріг;

– здійснено капітальний ремонт доріг в населених пунктах громади на суму 4,4 млн.грн. з селищного бюджету:

* капітальний ремонт вул. Юрія Бурка с. Голенищево на суму 1,2 млн. грн. площею 1494м2;

* капітальний ремонт вул. Шевченка смт Летичів на суму 456,7 тис. грн. площею 700 м2;

          * капітальний ремонт вул. Смолінського Леоніда від будинку №29 до пров. Чапаєва смт Летичів на суму 1,7 млн. грн. площею 3330 м2;

*  капітальний ремонт вул. Зубкова Івана смт Летичів на суму 728,4 тис грн. площею 1430 м2;

– на капітальний ремонт доріг комунальної власності використано кошти субвенції на розвиток інфраструктури на суму 2,8 млн.грн.:

* капітальний ремонт вул. Комарова смт Летичів  на суму 1,2 млн. грн. площею 2288 м2;

* капітальний ремонт вул. Василя Мазура (Ревуцького) смт Летичів на суму 277,2 тис. грн.. площею 700 м2;

* капітальний ремонт вул. Войтова смт Летичів на суму 907,2 тис. грн. площею 2135 м2;

* капітальний ремонт вул. Осліковського смт Летичів на суму 391,1 тис. грн. площею 916 м2.

 • Побудовано мережі вуличного освітлення по вулицях Войтова, Коцюбинського, Матросова, Максимчука, Комсомольській, провулку Коцюбинського.
 • Проводяться роботи по будівництву лінії електропередач для вуличного освітлення в с. Марківці.
 • Виготовлено проектно-кошторисну документацію для вуличного освітлення в с.Кудинка. Взято технічні умови для виготовлення проектно-кошторисної документації по селах Антонівка, Гречинці, Михунки, Івоненці, Голенищеве.

 

 • Завершено розроблення 8 генеральних планів по населених пунктах громади: с.Ялинівка, с.Сахни, с.Прилужне, с.Бохни, с.Гречинці, с.Снітівка, с.Грушківці, с.Буцни. Генплани по с.Ялинівка, с.Сахни, с.Прилужне погоджено містобудівною радою.

 

 • Історико-архітектурний опорний план смт Летичів погоджено в Управлінні культури, національностей, релігії, та туризму Хмельницької ОДА. На даний час він погоджується в відділі містобудування та архітектури Хмельницької ОДА.

 

 • Виготовлено та затверджується 2 детальні плани території в смт Летичів та с.Новокостянтинів (для будівництва амбулаторії).

 

 • Прораховано 115 зведених кошторисів на поточні ремонти шкіл, ФАПів, дитячих садочків, доріг та інших об’єктів громади, з них по 80 об’єктах проведено поточні ремонти, розроблено два проекти благоустрою та озеленення території парку по вул.Савіцького Юрія в смт Летичів.

 

 • Впроваджено програму по енергозбереженню та енергоменеджменту «Енергобаланс» з метою економії енергоресурсів.

 

 • Відділом муніципальної інспекції здійснено подворовий обхід в смт Летичів, складено 101 припис.

 

 • Проведена робота з старостами щодо заключення договорів на вивезення сміття, заключено 312 договорів (робота продовжується).

 

 • Проведена робота з приватними підприємцями, щодо здійснення прибирання прилеглої території та дотримання правил благоустрою селища Летичів – складено 22 приписи.

 

 • Спільно з представниками національної поліції здійснювались вечірні рейди з метою перевірки дотримання правил торгівлі алкогольними напоями та профілактики правопорушень у вечірній час неповнолітніми та по забороні паління листя, сміття, попереджень – 41.

 

 • За звітний період розглянуто 54 скарги з виходом на місце розгляду та прийнято 108 осіб з особистих питань.

 

 • Спільно з районним відділення Держпродспоживслужби проводилась комісійна перевірки рибного ринку та закладів швидкого харчування, за результатом чого були вказані недоліки та терміни усунення.

 

        Прийнято участь у проекті «Школа соціальних перемовників», за результатом проведеної роботи на відділ було отримано 2 комплекти соціальних перемовників (канцелярський набір, ліхтар, сумка та відеокамера) з метою якісного виконання обов’язків.

 

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons