Переможці І етапу середньої і старшої вікової груп Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» (»Джура»), що відбувся у травні в нашій громаді – рій «Азовці» Летичівського ліцею №1 та рій «Козацька чайка»» Летичівського ліцею №3 Летичівської селищної ради гідно представили свої заклади освіти та Летичівську громаду в ІІ-му (обласному) етапі змагань.
Захід проходив з 10 по 15 червня в с. Голосків Гуменецької ТГ Кам’янець-Подільського району.
Змагання були досить представницькими, адже включали 18 роїв у старшій віковій групі (15-17 років) та 16 роїв середньої вікової групи (11-14) років із різних куточків Хмельниччини.
Діти брали участь в різних конкурсах, впевнено долали смугу перешкод, поглиблювали свої знання з історії, удосконалювали військовий вишкіл, продемонстрували кмітливість і вправність, командний дух.
Переможці змагань і в особистому, і в командному заліках були нагороджені грамотами.
Рій «Козацька чайка» Летичівського ліцею №3 Летичівської селищної ради посів І місце в ІІ-му обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!
Здобувачі освіти ліцею №3 представлятимуть Летичівську громаду і Хмельницьку область у Всеукраїнському етапі змагань, що відбудуться наприкінці літа.
Переможці були нагороджені грамотою Хмельницької обласної військової адміністрації, Хмельницької обласної ради, Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді, а учасники рою «Козацька чайка» – медалями. Вдячність керівникам команди – Роману Бондарчуку та Марині Бортник за підготовку учнів до змагань.
Вдало виступив рій «Азовці» Летичівського ліцею №1 і був у числі кращих учасників змагань.
Незабутні миттєвості, приємне спілкування, нові знайомства, чудові враження і щасливі дитячі усмішки – ось те, заради чого варто жити і боротися. Проведенню заходу не стало на заваді навіть погіршення погодних умов.
Велика вдячність ЗСУ за подаровану дітям можливість взяти участь у цьому заході.
Відрадно, що в Летичівській громаді зростають юні патріоти України, яким належить відроджувати і розбудовувати свою країну.