Днями благодійний фонд «Карітас-Хмельницький УГКЦ» відзначив 20 річний ювілей з початку своєї діяльності. Біля витоків створення цієї організації в обласному центрі стояв отець- мітрат Іван Данкевич, який впродовж усього цього часу очолював її та об’єднав однодумців навколо справ милосердя та любові до ближнього. «Карітас» України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, зокрема, в Україні є понад 30 її регіональних представництв. Благодійний фонд фокусує свою увагу на проблемах дітей, молоді та людей похилого віку. З початком війни у роботу «Карітас» додався ще один напрямок – допомога внутрішньо переміщеним особам. Нині благодійники співпрацюють з усіма громадами Хмельниччини, вивчають потреби цих людей, надають їм необхідну підтримку. Також допомагають з пошуком роботи, рідних, відновленням документів, перевезенням.
Плідна співпраця і доброзичливі стосунки, засновані на дружбі та взаєморозумінні, склалися у БФ «Карітас-Хмельницький УГКПЦ» з Летичівською громадою, починаючи з 2014 року.«Карітас» одним із перших надав благодійну допомогу та гуманітарну підтримку особам ВПО, які оселилися в Летичівській громаді й продовжує робити це зараз. У вересні отець- мітрат Іван Данкевич та працівники «Карітас» завітали до Летичівської селищної ради, де було підписано Меморандум про співпрацю з Летичівською громадою. 20 років «Карітасу»… Ця знаменна дата свідчить про розквіт віку цієї авторитетної організації, а ще про невтомну працю, любов до ближнього, безліч добрих справ, здійснених за цей період.
У Хмельницькій обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди цієї чудової ювілейної дати, на які була запрошена делегація Летичівської громади. Виголошуючи вітальне слово, Летичівський селищний голова Ігор Тисячний щиро подякував благодійному фонду «Карітас» за допомогу, співпрацю, розуміння, побажав його очільнику отцю-мітрату Івану Данкевичу, працівникам та волонтерам – здоров’я, сил, наснаги, щедрих Божих благословень на подальші добрі справи в ім’я милосердя, людяності й добра, і подарував ікону Пресвятої Богородиці. Нехай же благі справи, зроблені добродіями «Карітасу» для нужденних, злиденних, вигнаних війною, їх підтримка соціально вразливих категорій повертається до них сторицею. Нехай людська вдячність гріє їх сонячним теплом і надихає на подальші плани та звершення.