ІНФОРМУЄ СЕКТОР ІЗ ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
А ви знаєте, куди не слід бігти під час пожежі? Для гасіння яких пожеж не можна використовувати воду? Що заборонено робити з вогнегасником, аби той запрацював? Що робити, коли розбився ртутний термометр? Назвіть мінімум три речі, які обов’язково треба мати в наборі виживання на випадок надзвичайної ситуації. Які ваші дії під час бурі чи грози, коли ви перебуваєте у приміщенні?
На усі ці питання дасть відповідь дитяча гра «Ріскленд». Це навчальна настільна гра, розроблена Міжнародними організаціями «ЮНІСЕФ» та «ЮНІСДР» для дітей, з тим, аби навчити їх поводитись під час надзвичайних ситуацій та зменшити їхні ризики.
Спочатку цю гру було розроблено для дітей, які проживають на сейсмічно активних територіях. Але нещодавно ВГО «Побратими» та проект «Добровольці-вогнеборці» адаптували гру для України. Тепер у грі йдеться не тільки про небезпеку під час землетрусів, а і під час пожеж, хуртовин та на льоду. “Ріскленд” можна використовувати для предметів “Основи здоров’я”, “ОБЖД”, “Я і світ” або для виховної роботи. Гра розрахована на дітей 1-4 класів. На замовлення Летичівської селищної ради ця гра прибула у Летичів від громадської організації «Добровольці-вогнеборці» для організації інформаційних кампаній серед дітей.
У центральній бібліотеці для дітей відбулася цікава подія. Ми разом з найактивнішими читачами-учнями 5-В класу Летичівського ліцею №1 випробовували інноваційну та інтерактивну гру «Ріскленд», подаровану бібліотеці громадською організацією «Добровольці вогнеборці» .
Школярі мали чудову нагоду пригадати правила поводження в надзвичайних ситуаціях! Просуваючись по полю та відповідаючи
на запитання учасники дізнаються, як діяти у тій, чи іншій ситуації, як зменшити наслідки стихійних лих, ризики та вберегтися при надзвичайних подіях. Якщо ви бажаєте провести свій вільний час з друзями та з найбільшою користю, у веселий спосіб навчитись запобігати надзвичайним ситуаціям, запрошуємо до гри.
Урок основ здоров’я в 5-Б класі. Інтерактивна гра “Ріскленд”, яка вчить веселим способом запобігати надзвичайним ситуаціям. Весело, пізнавально, корисно та основне повчально.
Щиро дякуємо громадській організації «Добровольці-вогнеборці» та особисто Васі Кундрику за надану можливість нашим діткам в ігровій формі освоїти ази попередження та реагування на непередбачувані виклики.