Інформує Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Кожного року наприкінці весни Україна відзначає Міжнародний день сім’ї.
І з нагоди цього гарного свята працівники селищного центру завітали у сім’ї, у яких саме напередодні Дня сім’ї народилися малюки. Із народженням синочків новоспечених батьків привітала директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Смакула та побажала маленьким летичівцям здоров’я та нових відкриттів, а батькам – гордості за своїх малюків.
Як зазначила Людмила Степанівна: „Сім’я – це та цеглинка, з якої складається добробут та спокій та благополуччя державі, а діти – це свято у житті кожного дня, тому гідно виконуйте свій батьківський обов’язок, віддавайте їм своє тепло і ласку, радійте і частіше посміхайтеся.”
Довідково
У 1989 році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім’ї. Мета — поглиблення розуміння питань родини, об’єднання можливостей різних країн для розв’язання всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає.
Отже, 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї — єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.
У всі часи за відношенням держави, а також за становищем родини в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави — необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.
Сім’я є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, тим, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.