Інформує відділ культури, національностей та релігій
У Летичівській публічній бібліотеці проведено годину пам’яті: «І тихо ступає життя у полин, і лине Чорнобильській дзвін» для учнів 10-А класу Летичівського НВК №2 –гімназії (класний керівник О.І. Тисячна)
Під час заходу бібліотекарі розповіли про біль Чорнобиля очима письменників. Своєрідними літописцями чорнобильської трагедії стали українські письменники: Володимир Яворівський, Світлана Йовенко, Борис Олійник, Ліна Костенко, Іван Драч, Юрій Щербак, Світлана Алексієвич, Євген Гуцало та інші.
Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.
Тематичну книжкову виставку «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить», яка діє в читальному залі бібліотеки презентував краєзнавець Борисов В.В.