Команді Летичівської ОТГ надана можливість взяти участь в ІІ сесії Школи місцевого самоврядування DESPRO, яка відбудеться 21-24 листопада 2017 року в м. Києві.
За результатами навчання учасників Школи DESPRO на електронному курсі “Управління проектами місцевого розвитку-7» на платформі «Спільнота практик місцевого розвитку» 13 ОТГ були відібрані до участі у ІІ сесії Школи.
В загальному рейтингу наша команда у складі Шеманської І.І., Попової О.В., Смаглюк Л.Д., Березовської Л.В., Загамули О.В. зайняла третє місце з 16 команд ОТГ, набравши 84,66 бали.
Вітання лідеру команди Шеманській Ілоні, яка увійшла в топ-10 учасників електронного курсу “Управління проектами місцевого розвитку-7» та зайняла 4 місце серед 216 учасників зі всієї України.
Даний курс є щорічним та допомагає розвинути складові компетентності у сфері управління проектами місцевого розвитку:
- здатність виявляти потреби місцевого розвитку, знаходити проектне рішення для реалізації стратегії розвитку громади, формулювати основні складові концепції проекту;
- здатність здійснювати результативну комунікацію у віртуальному середовищі із колегами-практиками та експертами;
- здатність до оцінювання змісту елементів концепції проектів місцевого розвитку та надання рекомендацій щодо їх удосконалення.
Тому запрошуємо усіх бажаючих зареєструватися на платформі «Спільнота практик місцевого розвитку» http://udl.despro.org.ua/ та навчатися на електронних курсах, щоб оволодіти техніками та інструментами управління проектами, дізнатися про нові моделі надання якісних послуг та можливості розвитку територій.
Пропонуємо Вашій увазі також платформи дистанційного навчання ВУМ on-line – https://vumonline.ua/, Prometheus – https://prometheus.org.ua/, на яких зосереджений великий перелік курсів. Не втрачайте можливості безкоштовно вдосконалювати свої знання у вільний час. Запропонована добірка онлайн-курсів з громадянської освіти та різноманітних питань менеджменту може стати одним із пунктів у ваших щоденних планах із впровадження змін в Україні.
ВУМ on-line – перша дистанційна платформа громадянської освіти від Відкритого Університету Майдану (ВУМ). Онлайн-платформа пропонує навчальні курси, сформовані з відео лекцій, практичних завдань та контрольних запитань (для перевірки набутих знань) від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу. Теми навчальних курсів пов`язані з персональним розвитком та реалізацією вашого потенціалу, з підприємництвом, як механізмом якісного розвитку громади і суспільства, з розумінням побудови та діяльності відкритого суспільства і його формування в Україні.
Доступ – https://vumonline.ua/
Найпопулярнішими курсами на даній платформі є:
Відкриті електронні реєстри – https://vumonline.ua/course/open-electronic-registries/
Стратегічне маркетингове управління бізнес- і соціальними проектами – https://vumonline.ua/course/strategic-marketing-management/
Ефективне управління спільною власністю через ОСББ – https://vumonline.ua/course/osbb-joint-property-management/
Управління проектами – https://vumonline.ua/course/project-management/
Вступ до медіації – https://vumonline.ua/course/mediation/
Громадський контроль – https://vumonline.ua/course/public-control/
Prometheus – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України створюють та розміщують онлайн-курси на власній онлайн-платформі Напрямки різноманітні: бізнес-англійська, підготовка до ЗНО, фінансовий менеджмент, історія, культурологія, філософія, основи програмування та багато іншого Ви можете знайти на цьому сайті. Після вивчення матеріалу Ви проходите онлайн-тестування та отримуєте сертифікат, затверджений викладачем курсу! Всі лекції викладаються українською мовою, а навчання та отримання електронного сертифікату є безкоштовними. Дуже цікавим є “Курс лекцій Богдана Гаврилишина” – видатного науковця, економіста й державного діяча України. Кожний знайде на цій платформі щось для себе та не пошкодує про витрачений час.
Доступ – https://prometheus.org.ua/