ХУТІР ЗАКІТ ТА МАЛЬОВНИЧА ПРИРОДА ЛЕТИЧІВЩИНИ

Розташування містечка Летичева, як і району в цілому, у місці, де сплелись дві річки Вовк та Південний Буг, дає усі передумови використовувати прекрасний рекреаційний фонд у місцевості поблизу річок. Таких місць як в Летичеві, так і в Летичівському районі є надзвичайно багато. 

Хутір Закіт – невеличкий водоспад, який знаходиться далеко від міського гаміру та метушні. Це невеличкий хутір за селом Рудня, що знаходиться за 3 км від Летичева. Тут неймовірно красива природа, захоплюючі пейзажі. Відпочиваючи на Закоті, ніби відриваєшся від усього цивілізованого світу і стаєш єдиним цілим з природою.

Природа Летичіва


Не менш мальовничим є водосховище в Летичеві, на якому полюбляють відпочивати як місцеві жителі, так і гості містечка. В Летичеві можете поплавати, позасмагати, порибалити і зварити уху – повноцінний відпочинок для гарної компанії.

 Збираючись на відпочинок чи повертаючись додому, не забудьте зупинитись біля рибного базару, що знаходиться на виїзді з Летичева в напрямку до м. Хмельницький. Тут вам запропонують смачну рибу на всі смаки: копчену, сушену, в’ялену та навіть живу. Справжнє “рибне царство”.

 

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons