Відділ земельних відносин

Поштова скринька L0385720389@gmail.com

п/п

Посада Прізвище, ім’я, по-батькові Контактний 

№ телефону

1 Начальник відділу Поліщук О.М.  

(803857)2-03-89

2 Головний спеціаліст Тимофеєва С.
3

4

5

6

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Спеціаліст

Обліковець земельного податку


Шевчук Т.В.

Шведун Т.Ю.

(декретна відпустка)

Право безоплатної передачі земельних ділянок громадянам України.

Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства – в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.

  1. Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).
  2. Розмір земельної ділянки, що передається безоплатно громадянину у власність у зв’язку з набуттям ним права власностіна жилий будинок, не може бути меншим, ніж максимальний розмір земельної ділянки відповідного цільового призначення, встановлений частиною першою цієї статті (крім випадків, якщо розмір земельної ділянки, на якій розташований будинок, є меншим).

Зразки заяв, які подаються необхідно подавати до Летичівської селищної ради для приватизації земельних ділянок

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons