Культура

Головна Бюджет Економіка та інвестиції Земельні відносини ЖКГ Охорона здоров’я
Освіта Спорт Культура Соціальний захист Цивільний захист Звернення громадян

КУЛЬТУРА

Фінансування галузі – 7,0 млн. грн.

(на 1,8 млн. грн. більше, ніж у 2016 році)

http://letychiv.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/4-3.jpg

  • Осучаснено матеріально-технічну базу закладів культури, в т.ч. придбано 4 ноутбука та плазмовий телевізор в Летичівську музичну школу, ноутбук та принтер в Новокостянтинівську сільську бібліотеку та інше обладнання.

 

  • Придбано концертні костюми на суму 213,9 тис. грн.

 

  • Поповнено бібліотечний фонд Летичівської дитячої бібліотеки та публічної бібліотеки на суму 87,0 тис. грн. з селищного бюджету.

 

  • Проведено поточний ремонт приміщення Летичівського будинку культури на суму 252,5 тис. грн. (ремонт туалету та даху), Сусловецького сільського клубу – 24,6 тис. грн. (ремонт підлоги), Летичівської дитячої музичної школи – 123,2 тис. грн. (ремонт коридору, туалету та класу образотворчого мистецтва).

 

  • Колективи та майстри декоративно-прикладного мистецтва закладів культури клубного типу взяли участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

 

  • Проведено фестиваль різдвяних колядок, заходи до Дня вишиванки, театралізоване обрядове дійство “На Купала нічка мала”, екскурсію «Кармалюковими стежками Летичівщини», урочисте запалення вогнів на головній ялинці Летичева, дитячий захід до Дня Святого Миколая, концертні програми до пам’ятних дат та професійних свят.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons