Проекти рішень виконавчого комітету

2019 рік

Проекти рішень виконкому у серпні (15.08.2019)
Про готовність освітніх закладів громади до роботи в новому 2019-2020 н.р.
Про встановлення поштової адреси
Про розгляд заяв громадян по взяттю на облік щодо надання земельних ділянок  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд
Про надання матеріальної допомоги
Про дозвіл на зрізку дерев

 

 

Проекти рішень виконкому у липні  (16.07.2019)
Про затвердження проекту «Будівництво розвідувально-експлуатаційної  свердловини для забезпечення господарсько-питного водопостачання по вул. Центральній в  с. Суслівці Летичівського району Хмельницької області»
Про затвердження проекту «Будівництво розвідувально-експлуатаційної  свердловини для забезпечення господарсько-питного водопостачання в с. Суслівці Летичівського району Хмельницької області»
Про затвердження тарифів на послугу з утримання торгових місць та додаткову платну послугу за бронювання торгових місць для КГП «Злагода»
Про розгляд заяв громадян по взяттю на облік щодо надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд
Про надання матеріальної допомоги
Про надання дозволу на знесення аварійного житлового будинку  на власній земельній ділянці
Про затвердження звіту сектору з питань державної реєстрації Летичівської селищної ради по напрямку роботи реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання  фізичних осіб
Про  затвердження звіту про виконання селищного бюджету Летичівської  селищної ради  за  1 півріччя  2019 року
Про взяття на квартирний облік
Про встановлення поштової адреси
Про надання вихідних даних на проектування
Про надання дозволу на реконструкцію (вихідні дані) на проектування

 

Проекти рішень позачергового виконкому у червні  (13.06.2019)
Про затвердження розрахунку пайової участі ТОВ «Летичівський комбікормовий завод» у створенні розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів на території Летичівської селищної ради
Про підсумки проведення місячника з благоустрою Летичівської громади
Про затвердження заходів по підготовці установ та організацій Летичівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
Про надання дозволу на тимчасове зберігання будівельних матеріалів
Про надання вихідних даних на проектування
Про надання дозволу на реконструкцію та будівництво
Про надання дозволу на  будівництво гаражу на  власній земельній ділянці
Про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Летичівської селищної ради
Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Летичівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на ІІ півріччя 2019 року
Про встановлення поштової адреси
Про стан соціальної роботи із вразливими категоріями сімей з дітьми в Летичівській ОТГ
Про надання матеріальної допомоги

 

 

Проекти рішень позачергового виконкому у червні  (10.06.2019)
Про затвердження проекту «Нове  будівництво «Сільський водопровід   по  вул.Урожайна, вул. Садова, вул.Молодіжна, вул. Центральна в с.Греченці, Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Нове  будівництво «Сільський водопровід   по  вул. Лугова, вул. Вишнева в с.Козачки,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення вулиць від  ПКТ -105 по  вул. Набережна  в с.Кудинка, Летичівського  району, Хмельницької області »

 

Проекти рішень позачергового виконкому у травні (30.05.2019)
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт частини дороги по вул. Чорновола (від автодороги  М-12 Стрий –Тернопіль –Кропивницький –Знам’янка до  вул.Героїв  Крут) в смт. Летичів,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  дороги по вул. Толстого в смт. Летичів,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  дороги по вул. Урожайна в с. Греченці,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт частини дороги по вул. Маринюка (від будинку №4 до  будинку №18) в смт. Летичів,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  дороги по вул. Княгині  Ольги в смт. Летичів,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт частини дороги по вул.Зубкова Івана (від буд. №47 до пров.Жукова) в смт. Летичів,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт частини дороги по вул. Героїв Крут (від  вул.Чорновола  до  вул.Кармелюка) в смт. Летичів,  Летичівського  району, Хмельницької області »
Про надання дозволу на встановлення МАФ

 

Проекти рішень виконкому у травні (16.05.2019)
Про розгляд  туристичного збору у 2020 році на території Летичівської селищної ради»
Про розгляд проекту ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в 2020 році на території Летичівської селищної ради
Про надання матеріальної допомоги
Про визнання частини будинку непридатної для проживання
Про затвердження тарифів на ритуальні послуги
 Про надання дозволу на  благоустрій  прилеглої  території
Про розгляд проекту ставок єдиного податку в 2020 році на території Летичівської селищної ради
Про розгляд проекту ставки транспортного податку в 2020 році на території Летичівської селищної ради
Про розгляд заяв громадян по взяттю на облік щодо надання земельних ділянок  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд
Про затвердження проектів тарифів на послугу з утримання торгових місць та додаткову платну послугу за бронювання торгових місць для КГП «Злагода»
Про встановлення поштової адреси
Про розгляд  проекту ставок та пільг із сплати земельного податку в 2020 році на території Летичівської селищної ради
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Летичівської селищної ради від 26.04.2018 р. №59 «Про встановлення поштової адреси»
Про видалення зелених насаджень
Про надання вихідних даних на проектування
Про надання дозволу на встановлення технічних засобів організації дорожнього руху
Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті
Про затвердження розрахунку пайової участі ФОП Кохановської Аліни Миколаївни у розвитку інфраструктури Летичівської селищної ради
Про внесення змін до складу комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням земельних ділянок сільськогосподарського призначення за заявами громадян
Про дозвіл на зрізку дерев
Про затвердження проекту «Капітальний ремонт частини дороги по вул. Лікарська(від автодороги  М-12 Стрий –Тернопіль –Кропивницький –Знам’янка до  вул.Свободи) в смт. Летичів,  Летичівського  району, Хмельницької області »

 

Проекти рішень виконкому у квітні    (16.04.2019)
 Проекти рішень виконкому у березні   (14.03.2019)
Проекти рішень виконкому у лютому (20.02.2019)
Проекти рішень виконкому у лютому (12.02.2019)
Проекти рішень виконкому у січні (24.01.2019)
Проекти рішень виконкому у січні (17.01.2019)
Проекти рішень виконкому у січні (10.01.2019)
Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons