Виконавчий комітет

            Савранська Антоніна Вікторівна – керуюча справами виконавчого комітету Летичівської селищної ради

 

Виконавчий комітет

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням десятої сесії селищної ради

від 04.07.2016 р. №6

СКЛАД

Виконавчого комітету Летичівської селищної ради об’єднаної

територіальної громади

          1. Тисячний Ігор Іванович селищний голова

Члени виконкому

          2. Попова Олена Василівна секретар селищної ради

3.   

Ліщинський Олег Володимирович Перший заступник селищного голови

4.   

Гущак Василь Миколайович Заступник селищного голови 

5.   

Савранська Антоніна Вікторівна
Керуюча справами виконкому; 

6.   

Байдацька Світлана Леонідівна  Начальник відділу містобудування та  архітектури Летичівської РДА

7.   

Ковальчук Віталій Віталійович            Завідувач клініко-діагностичною поліклінікою Летичівської ЦРЛ 

8.   

Кухарук Наталія Леонідівна               головний лікар комунального закладу

Летичівського центру первинної медико-санітарної допомоги

9.   

Маринюк Михайло Вікторович начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради

10.   

Гром Андрій Степанович начальник Летичівського РЕМ

11.   

Собчик Олександр Іванович  приватний підприємець

12.   

Смакула Людмила Степанівна директор  центру соціальних служб для сімї; дітей та молоді Летичівської селищної ради

13.   

Мельник Євген Валентинович начальник сектору Летичівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Хмельницькій області

14.   

Загамула Олег Вікторович Староста в:

с. Голенищево;

с. Майдан-Голенищівський;

15.   

Ліповуз Володимир Староста в:

старости в:

с. Горьбасів;

с. Марквці

16.   

Дідик Андрій Андрійович  Староста в:

с.Козачки;

с. Анютино;

с. Варенка

17.   

Рудик Наталія Аркадіївна

 

Староста в:

с.Кудинка; 

с. Рожни;

с. Свічна

18.   

Годлевська Юлія Станіславівна Староста в:

с. Майдан-Вербецький;

с. Білецьке

19.   

Мусійчук Олексі Олексійович   Староста в:

с. Рудня,

с. Подільське,

с. Ревуха,

с. Терлівка

20.   

Бондар Дмитро Степанович Староста в:

с. Сахни,

с. Лозни,

с. Майдан-Сахнівський

21.   

Казмірчук Оксана Володимирівна

 

Староста в:

с. Снітівка,

с. Малаківщина,

с. Російська Буда

22.   

Рибчук Євген Іванович Староста в:

с. Чапля,

с. Юрченки

23.   

Бровченко Сергій Сергійович Староста в:

с. Ялинівка,

с. Вербка,

с. Лісо-Березівка, 

с. Москалівка,

с. Новомиколаївка

24.   

Сенів Раїса Вікторівна  Староста в:

с. Греченці,

с. Іваненці,

с. Михунки

25.   

Белінський Олександр Анатолійович Староста в:

с. Прилужне,

с. Буцни,

с. Майдан,

с. Нова Гута

26.   

Шрубковська Світлана Миколаївна Староста в:

с. Суслівці,

с. Антонівка,

с. Попівці,

с. Копитенці

27.   

Шупрович Ольга Степанівна Староста в:

с.Грушківці,

с.Бохни

Print Friendly, PDF & Email
Поділитися цим:
Show Buttons
Hide Buttons